2021 Yılında Çıkması Beklenen 12 Film

2021 yılında çıkmasını beklediğimiz çoğu filmin aslında 2020 yılında gösterime girmesi bekleniyordu. Bu yıl girecek diye duyurulmuş olsalar da yine de hala pandemiye kurban olma durumları da söz konusu. Biz yine de hayranları tarafından en çok beklenen 12 filmi sizler için derledik.


0

2021 yılında çıkmasını beklediğimiz çoğu filmin aslında 2020 yılında gösterime girmesi bekleniyordu. Bu yıl girecek diye duyurulmuş olsalar da yine de hala pandemiye kurban olma durumları da söz konusu. Biz yine de hayranları tarafından en çok beklenen 12 filmi sizler için derledik. 2021 Yılında Çıkması Beklenen 12 Film

1- Tom ve Jerry

1940’lı yıllardan beri sevilerek takip edilen, çocukluğumuzun en güzel anlarından olan bu çizgi film sinema evrenine uyarlanıyor. 2021 Şubat ayında çıkması beklenen film çizgi karakterlerini çizgi halleriyle gerçek dünyada gösterecek.

2- Morbius

Mart ayında çıkması beklenen bu film Sony tarafından gösterime verilecek. Hem eski hem yeni Spider-man evrenlerinde geçeceği söylenmiş olsa da MCU’yu etkileyecek mi bilmiyoruz. Çünkü Morbius aynı Venom gibi Spider-man’in düşmanlarından biri. Başrolde Jared Leto olacak.

3- Raya and The Last Dragon

Yine Mart ayında gösterime girmesi beklenen film Disney’in animasyonlarından olacak. Yalnız bir savaşçı olan Raya 500 yıl sonra ortaya çıkan Druun isimli canavarı Lumandra’dan uzak tutmaya çalışır. Bunun için son ejderhayı bulması gerekmektedir.

4- No Time To Die

2021 Nisan ayında çıkması beklenen film son James Bond filmi olacak. Aktif görevinden ayrılmıştır ve sakin yaşamında devam etmektedir. Bond CİA’dan eski bir dostunun yardım ricasıyla bir anda kendini sandığından daha tehlikeli bir maceranın içine girmiş olur.

5- Free Guy

Scarlett Johansann’ın eski eşi Ryan Reynolds’un başrolde olacağı film yine Mayıs ayında gösterime girmesi bekleniyor. Açık dünya oyunun içinde arka plan karakteri olan başrol bu durumu fark edip daha fazlası olmak için maceralara atılacak.

6- F9 (Hızlı ve Öfkeli 9)

Sekizincisinden beri çıksa da izlesek diye yıllardır beklediğimiz film yuine Mayıs ayında gösterime girmek için sırasını aldı. Dominic Toretto’nun tüm önceliği oğlu Brain’i korumak olmuş olsa da geçmişi yakasını bırakmaz.

7- Space Jam A New Legacy

Temmuz ayında gösterime girmesi beklenen filmde Bugs Bunny ve Lebron James’in başrolü paylaşacak. Basketbol konulu film aynı isimli Space Jam filminin ikinci devam filmi olacak.

8- Uncharted

Tom Holland’ın başrolde olacağı filmin Temmuz ayında çıkması bekleniyor. Film bir video oyunundan uyarlanmış ve soylu bir hazine avcısının maceralarını konu alıyor. Holland Nathan Drake’i canlandıracak.

9- Dune

Arthur C Clarke’a göre Yüzüklerin Efendisi serisi ile kıyaslanabilecek tek kurgu roman olduğu söyleniyor. Ekim ayında gösterime girmesi bekleniyor. Yine uzun soluklu bir serinin ilk filmi olacağı söyleniyor. Jason Momoha Duncan Idaho karakteri ile filmde başrolü oynayacak. Kaderini değiştirmek için yola çıktığı macera dolu bir serüven bizleri bekliyor.

10- Görevimiz Tehlike 7

Kasım ayında bu devam filmini izleyebileceğimiz duyuruldu. Film pandemi sürecinde Tom Cruise’un koronaya karşı güvenli stüdyo yaptırmasıyla gündeme geldi.  Kendisi yine Ethan Hunt karakterini canlandıracak. Filmin hikâyesi ile ilgili herhangi bir ipucu verilmemiş.

11- Matrix 4

Üçlemeye yıllar sonra dördüncü filmi geliyor, Aralık ayında. Serinin dördüncü filmi hakkındaki ilk bilgiler, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un rollerine geri döneceği yönünde. Bunların yanında filmde görülmesi beklenen pek çok yeni isim olsa da ne rollerde gelecekleri henüz belli değil.

12- Sherlock Holmes 3

RDJ’ın başrolde olduğu serinin üçüncü filmi Aralık ayında çıkması beklenen diğer büyük film. Dr. Watson rolünde yine Jude Law olacak. Filmde ikilinin arkadaşlığının daha ön planda tutulacağı söyleniyor, ki oyuncular gerçek hayatta da yakın arkadaşlar.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
vay be vay be
0
vay be
Havalı Havalı
0
Havalı
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
başarısız başarısız
0
başarısız
sevdim sevdim
1
sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın