Matrix 4 Yeni İsmi Nedir? Matrix 4 Ne Zaman Vizyona Girecek? Matrix 4 Oyuncuları Kimlerdir?


1
5 Paylaşım, 1 Beğeni

Merakla beklenen Matrix 4 serinin dördüncü filmi olacak. Matrix 4 için geçtiğimiz aylarda Neo karakterine hayat veren Keanu Reeves’ın “Bu başka bir versiyon, bir uyanma çağrısı ‘Geçmişe gitmek yok’ ve “filmin bir aşk hikayesi olduğunu açıklamıştı. Ayrıca Lana Wachowski’nin harika bir senaryo yazdığını” biliyoruz. Açıklamasının ardından bugün (30.01.2021) sette makyaj uzmanı olarak çalışan bir kişi tarafından yapılan paylaşıma göre yeni filmin ismi “Matrix: Resurrections” olarak adlandırılacak. 1999 senesinde sinemaseverler ile buluşan Matrix-1 filmi, 2003 senesinde ise “Matrix 2 – Reloaded” ve “Matrix 3 – Revolutions” adıyla iki ayrı film olarak sinema severler ile buluştu. 18 yıl aradan sonra merakla beklenen Matrix 4: Resurrections, Türkçe ifadeyle Matrix: Diriliş anlamına geliyor.Serinin dördüncü filmi olacak bu film, sette makyaj uzmanı olarak çalışan kişinin kendisine Wachowski kardeşlerin gönderdiği hediye ceketin resmini sosyal medya hesabında paylaşması ile gündeme geldi. Yaptığı paylaşımı kısa sürede kaldırıldığı halde alınan ekran görüntüsü ile milyonlarca insan filmin ismi hakkında bilgi sahibi oldu.

Uluslararası koronovirüs salgını nedeniyle daha önce vizyon tarihi değişen film bir sorun oluşmadığı taktirde muhtemel vizyon gireceği tarih için 22 Aralık 2021 düşünülüyor.

Matrix 4 oyuncuları arasında; Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra ve Watchmen’in Yahya Abdul-Mateen gibi artistler bulunuyor.


Matrix filminin felsefi boyutuyla ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
5 Paylaşım, 1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

eğlenceli eğlenceli
2
eğlenceli
vay be vay be
1
vay be
Havalı Havalı
1
Havalı
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
başarısız başarısız
0
başarısız
sevdim sevdim
2
sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın