Sevgiliniz ile İzlenebilecek En İyi Romantik ve Aşk Filmleri-14 Şubat Özel Liste

Sevgilinizle birlikte bir plan yaptınız ve bu planlarınızın arasında romantik ve aşk dolu bir film izlemek varsa size uygun olan birçok film seçeneği bulunmaktadır.


0

Sevgilinizle birlikte bir plan yaptınız ve bu planlarınızın arasında romantik, aşk filmleri izlemek varsa size uygun olan birçok film seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birisini tercih ederek sevgilinizle birlikte güzel bir film izleyebilirsiniz. Sevgilinizin sizden film seçmesini istediği vakit hemen aklınıza gelen bir filmi seçmek yerine bunun araştırmasını yaparak aşk filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmek için mısırlar ve içecekler hazırsa hemen bunun için harekete geçebilirsiniz. Bu şekilde birçok kişi film izleyerek harika anlar yaşamaktadır. Sizde bunun için filmleri internet üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi için dahi özel olarak bulunan filmler bulunmaktadır. Bunları tespit ederek hemen filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.


Seni Seviyorum

Sevgilinizle beraber izleyebileceğiniz ideal filmlerden birisidir. IMDB Puanı 7.0 olarak gerçekleşmiştir. Gönül rahatlığıyla bu filme katılarak sevgilinizle beraber romantik bir akşam yaşayabilirsiniz. Hayatının erkeği olarak adlandıran Gery ile mutlu bir birliktelik yaşayan Holly’i konu edinmektedir. Bu filmde hayata karşı daha umutlu bakmak ve eşiniz için neler yapabileceğinizi görmek açısından güzel bir filmdir.


Not Defteri

Sevgilinizle birlikte güzel bir aşk filmi izlemek istiyorsanız bunun için not defteri uygun bir filmdir. IMDB puanı 7.8 olarak gerçekleşmiştir. Filmde Noah’ın savaşa gitmesiyle hikaye başlar. Oldukça romantik olan bu film aynı zamanda sürükleyici bir yanı bulunuyor.


Aşk Tesadüfleri Sever

Ülkemizde romantik ve aşk filmi denildiği zaman akıllara ilk olarak bu film gelmektedir. Özellikle sevgilinizle izleyebileceğiniz Türk yapımlar bir hayli fazladır. Bunlardan herhangi birisini seçerek güzel anlar yaşayabilirsiniz. Deniz ve Özgürün tanışmasından sonra başlayan hikaye oldukça romantik ilerler. Bu filmde gerçek aşkı hissedersiniz ve kendinizi çok daha mutlu bir halde bulabilirsiniz. Bu yönden sevgilinizle mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yer almalıdır.


Amelie

Amelie filmi sevgilinizle beraber izleyebileceğiniz en romantik, en sıra dışı hikayesi olan ve sizin içinizi sıcacık edecek bir aşk filmidir. Filmin başrolünde Audrey Tautou yer almaktadır. Beş dalda Oscar adayı olan bu filmi mutlaka izlemeniz gerekmektedir. Ailesini kaybeden Amelie, buna rağmen hayat enerjisini kaybetmemiştir. Bu yolda hayatında yaşadığı döngü ve olaylara tanıklık edeceksiniz. Hayatına gireceği aşk ile nasıl mutluluğu bulduğunu da göreceğiniz anlar olacak.


Sil Baştan

Sevgilinizle birlikte izlemek için mutlaka listenize almanız gereken bir filmdir. Bu filmde birlikte içiniz sıcacık olacak. Başrollerinde Jim Carrey yer alıyor. En unutulmaz romantik filmlerden birisidir. Filmde Joel ve Clementine arasında geçen hikaye anlatılmaktadır. Clementine yaşadıkları ilişkilere dair hafızalarını sildirir. Joel ise hafıza sildirme işlemini kendisine yapmak ister. Bu noktada bir süre sonra yaşadıklarını asla unutmak istemeyen bir Joel karşımıza çıkar. Oldukça güzel olan bu filmin IMDB puanı 8.3 olarak gerçekleşti.


Bi Küçük Eylül Meselesi

Sevgilinizle beraber en çok ağlayacağınız, en çok sevineceğiniz en çok içinizin kıpır kıpır olacağı filmlerden birisidir. IMDB puanı 7.3 olarak gerçekleşmiştir. Hayatında mutlu olan Eylül’ün bir anda yaşadığı kazadan dolayı hafızası silinir. Son bir ayı hatırlamayan Eylül, bu bir aylık hafızasını kaybettiği sırada Bozcaada’dadır. Burada hiç tanımadığı bir adamla daha sonra karşılaştığında ise onu tanımaz. Adam birbirlerine aşık olduklarını iddia etmekte ve bunu ispat etmeye çalışmaktadır. Oldukça romantik olan bu film aynı zamanda ağlatıyor. Bu nedenle peçetelerinizi hazır etmenizde fayda var. Bi küçük eylül meselesi filminde başroller arasında Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek rol alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

eğlenceli eğlenceli
3
eğlenceli
vay be vay be
0
vay be
Havalı Havalı
2
Havalı
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
başarısız başarısız
2
başarısız
sevdim sevdim
1
sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın